Stroje Kąpielowe

Wpis

wtorek, 14 czerwca 2011

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy do figury

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy do figury

Jeśli masz piękną szczupłą sylwetkę, możesz pozwolić sobie niemal wszystko: najbardziej odważnych decyzji, które pasują do stylu i pragnień. Niestety, nie każda kobieta ma idealną figurę, ale mimo prawidłowego wyboru strój kąpielowy da się ukryć pewne cechy swojej postaci, które naszym zdaniem są wyłączone. O słuszności trykot - zastaw dobrego nastroju i miłego pobytu!

Strój kąpielowy musi być uniwersalny. Przystosowane do kąpieli, uprawiania sportów i opalanie się na plaży. Ma wyglądać piękne i być wygodnym, jeszcze lepiej pribresti kilka kostiumów kąpielowych, w zależności od celów. Jeśli umieścisz w kąpieli, to najważniejsze w kostiumie kąpielowym - to wygodne, wszelkie zavyazochki i dekoracje pomogą stworzyć wiele niedogodności. Sprzedam prosty strój kąpielowy jednoczęściowy z britelkami, przeszedł na plecach. Jednoczęściowy strój kąpielowy będzie ukryć wady.

Przed objęciem jak obecny, strój kąpielowy (kostium kąpielowy, kufry mężczyzn pływanie) ma za sobą długą, prawie sto lat odszedł od absurdem racjonalne, z tkaniny włosowe do minimum. Bikini odległej przeszłości był też długą szatę z wspaniały zespół, zaostrzone bezpośrednio na . szyi strój kąpielowy, który dotarł do wody, przypominał gigantyczne dmuchane piłki Mężczyźni są szczęścia:.. chudy kostium kąpielowy w poprzeczne pasy, które są w posiadaniu przez dwa stulecia, dopóki nie zostało wycięte z góry przewidywane fusion nowoczesne na początku XX wieku, francuski projektant mody Gabrielle Chanel podjął estetyki trykot. Nie zmienia kostium kąpielowy poszedł szybciej i nawet bikini (imię to stało się od nazwy wyspy na Pacyfiku). Termin ten jest teraz nazywany figi bikini, nie obejmuje uda.

Z tego samego materiału, aby uzyskać strój kąpielowy?

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy

Polyester? Ten materiał jest dobre, ponieważ nie blaknie na słońcu, ale długo sucha i traci swój kształt.
Poliamid? Te stroje kąpielowe są rysowane, ale ... na zawsze. Żywotność ich krótko. A co najważniejsze, ponieważ te włókna mają właściwości niszczone przez światło słoneczne.
Najlepsze właściwości posiada strój kąpielowy z poliamidu z lycrą (lub elastan). Odsetek ten dodatek powinien być co najmniej 16 - 18%, nie jest zbyt przywiązany do ciała. Wybór fusion, spróbuj na odcinku. Jeśli uda nam się zwiększyć ich rozmiar w 1,5 - 2 razy, a następnie lycra w nich. Jeśli nie rozciągnąć - nie. Będą przebywać na lądzie iw wodzie, mogą stracić.
Jeśli więcej niż 30% Lycra, strój kąpielowy to jest prawie nie oddycha, nie jest higieniczne.
Spośród wszystkich kąpielówki "oddychać", oczywiście, bawełny. Ale to jest gorszy od innych posiada kształt. A jeśli w strój kąpielowy bawełny 15% Lycra (co najmniej) - po prostu nie zawiodę.

 Po naciśnięciu nowoczesne tkaniny stretch, z których szyte kostiumy kąpielowe, przypomina jedwab, aksamit lub bawełny. Tymczasem, w przeciwieństwie do kolegów, a oni mogą wytrzymać w palącym słońcu i częstych kąpieli roztworem soli fizjologicznej. Stroje wykonane z zaawansowanych włókien (taktel, mikrofibra, lycra) dobra przecieku powietrza, nie tracą kształtu, sucha szybko, nie siadać, nie marszczyć, nie znikają i nie stretch. Niektóre modele są wykonane z włókien, odpierając promienie ultrafioletowe, które chroni skórę przed nadmiernym wpływem energii słonecznej. Exploring etykiecie, nie zdziw się, na metce Okrągły, ponieważ cena w tym przypadku bezpośrednio odzwierciedla jakość kostium kąpielowy.

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy

Wszystkie te hi-tech wodotryski drogo kosztować, ale raczej nie warto oszczędności w takiej części kusząca samic szafa: po to, jak mówią, i święto (np. morza), a na świecie - do gry w siatkówkę plażową lub siedzieć w przybrzeżnych restauracja, błogo, popijając koktajl mięty.

Stroje kąpielowe - jak dobrać strój kąpielowy

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
stroje-kapielowe
Czas publikacji:
wtorek, 14 czerwca 2011 23:54

Polecane wpisy